5 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA TANITIM YAZISI FIRSATI

Tanıtım yazısı hizmetimiz içerik pazarlamacıları için popüler ve güçlü bir araçtır. Şirketinizi bir düşünce lideri olarak konumlandırmak, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında yararlı ve ikna edici araştırmalar ve bilgiler sunmak ve ipuçlarını üretmek için kullanılabilirler.

Tanıtım Paket 1
5₺ Kdv Dahil
  • 1 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 2
40₺ Kdv Dahil
  • 5 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 3
75₺ Kdv Dahil
  • 10 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 4
280₺ Kdv Dahil
  • 20 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 5
650₺ Kdv Dahil
  • 30 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 6
0₺ Kdv Dahil
  • Teklif Alınız
Basın Bülteninin Faydaları

Basın bülteni hazırlamak ve dağıtmak, binlerce lira harcanarak yapılan basılı ve online reklamlarla karşılaştırıldığında oldukça ucuzdur. Hatta yerel ve sektörel gazetelere reklam vermek bile neredeyse birkaç bin liraya mal olurken sadece birkaç yüz liradan daha azıyla ücretli reklamların bile sağlayamadığı etkiyle medyada yer alabilir, online görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.Basın bülteni dağıtımının faydalarından bazıları:Uzun vadede yeni müşteriler. Online medya’da kalıcı bir iz. Marka bilinirliğinizin artması. Medya çalışmaları için zamandan tasarruf. Düşük bütçeli sabit fiyatlar ile tüm çalışmaların kontrolünüz altında olması. Arama motoru çalışmalarınıza destek. Sosyal medya hesaplarınıza etkin içerik. Web siteniz için ziyaretçi artışı. Daha az bütçeler ile daha fazla tüketiciye ulaşabilme imkanı. Şirketinize güvenilirlik sağlar

?Ekonomik

Basın bülteni çalışması düşük bütçeli sabit fiyatlar ile tüm çalışmaların kontrolünüz altında olmasını sağlarsınız.

?Marka Bilinirliği

Marka bilinirliğinizi her geçen gün artırarak daha fazla potansiyel müşterinin sizden haberdar olmasını sağlarsınız.

?Yeni Müşteriler

Basın bülteni çalışması ile yeni müşterilere, yatırımcılara ve iş ortaklarına medya yoluyla daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

?Online Görünürlük

Web sitenize markanızla, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlarsınız.

Bugüne Kadar Neler Yaptık ?

2009 yılından bu yana müşterilerimize SEO ve SEM konusunda pozitif çözümler sunarak ve her türlü yeniliği takip ederek sektörün öncü firmaları arasında yerimizi aldık.

0 Seo Paketi Yaptık
0 Kelimede Siteleri
İlk Sayfaya Taşıdık
0 TL’lik AdWords
Reklamı Yönettik
0 Saat Sizin İçin
Çalıştık
0 Destek Talebi
Yanıtladık
Daha Fazla

Seobaz ile Yükseliş Garantili SEO

Seo paketleri aradığınız yeterlilikte değil mi ? Sitenize özel bir çalışmamı yapılmasını istiyorsunuz ? Sitenize bir seo danışmanı atayarak aylık danışmanlık hizmeti ile sitenizi ilk sayfaya taşıyın.