5 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA TANITIM YAZISI FIRSATI

Tanıtım yazısı hizmetimiz içerik pazarlamacıları için popüler ve güçlü bir araçtır. Şirketinizi bir düşünce lideri olarak konumlandırmak, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında yararlı ve ikna edici araştırmalar ve bilgiler sunmak ve ipuçlarını üretmek için kullanılabilirler.

Tanıtım Paket 1
5₺ Kdv Dahil
  • 1 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 2
40₺ Kdv Dahil
  • 5 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 3
75₺ Kdv Dahil
  • 10 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 4
280₺ Kdv Dahil
  • 20 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 5
650₺ Kdv Dahil
  • 30 Siteden Tanıtım Yazısı
Tanıtım Paket 6
0₺ Kdv Dahil
  • Teklif Alınız
Alexa Nedir ?

İnternette bulunan tüm siteleri belli başlı bir takım kriterleri baz alarak sıralamaya koyan bir kuruluştur. Web sitelerinin her birini detaylı bir şekilde analiz ederek hem bulunduğu ülke adına hem de tüm dünya üzerindeki derecesini ölçen bir sistem de denebilir. Alexa, 1996 yılında kurulmuş bir şirket olarak çalışmaları oldukça eskiye dayandığı için güçlü bir veri tabanına sahiptir. Bu yüzden her hangi bir internet sitesi için bilgi edinmek istendiği zaman bakılan ilk ölçüm vasıtası olarak tercih edilmektedir.Alexa ölçümleme yaparken siteye giren kişilerin hareketlerini baz alır ve ona göre bir ölçümleme yapar. Bu kriterler arasında bir kişinin siteye arama motorları vasıtası ile mi girmiş yoksa adresi kullanarak mı diye bakar. Ya da site içerisinde ne kadar sayfaya girdikleri ve o site üzerinde durdukları süreyi dikkate alıp bir analiz çıkarır.

? %100 Başarılı

Alexa sıralamasında 25-40 gün içinde %100 hedeflenen konumda olma garantisi.

? %100 Güvenli

Bu hizmet sitenize kesinlikle zarar vermemektedir %100 güvenlidir.

? 7-24 Destek

7-24 canlı destek sistemimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

? %100 Gizlilik

Hizmet alan siteler 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.

Bugüne Kadar Neler Yaptık ?

2009 yılından bu yana müşterilerimize SEO ve SEM konusunda pozitif çözümler sunarak ve her türlü yeniliği takip ederek sektörün öncü firmaları arasında yerimizi aldık.

0 Seo Paketi Yaptık
0 Kelimede Siteleri
İlk Sayfaya Taşıdık
0 TL’lik AdWords
Reklamı Yönettik
0 Saat Sizin İçin
Çalıştık
0 Destek Talebi
Yanıtladık
Daha Fazla

Seobaz ile Yükseliş Garantili SEO

Seo paketleri aradığınız yeterlilikte değil mi ? Sitenize özel bir çalışmamı yapılmasını istiyorsunuz ? Sitenize bir seo danışmanı atayarak aylık danışmanlık hizmeti ile sitenizi ilk sayfaya taşıyın.