TEKLİF AL

Seo Paketleri

Doğru bir şekilde uygulanan Seo Paketleri sizleri her zaman arama motorların da daha üst sıraya taşımak da ve sizlere özellikle de sosyal medya reklam ağı ile daha çok kişi yönlendirmektedir. Ziyaretçilerinizin sayısının artışı ile birlikte sizler de kazançlarınızı arttırabilir buna göre çalışmalarınızı sergileyebilirsiniz.

Arama motorların da birisi alış veriş yapmak istiyorsa ve alacağı ürün bir Hırdavat ürünü ise sizlerde bu anlamda firmanız da bu ürünlerin satışını gerçekleştiriyorsanız ilk olarak web sitenizi Hırdavat kelimesin de en üst sıraya çıkarmalısınız. Firmanızın sitesini sizler de SEOBAZ Ekibi ile birlikte arama motorların da en üst zirveye taşıyın ve doğru seo paketleri tercihi ile birlikte en kısa süre de firmanızda ki kar marjını  en üst seviyeye taşımış olursunuz. Böylelikle kazançlarınızı arttırmış daha kaliteli bir site ile birlikte uzun yıllar boyunca da bunun devamlılığını sağlayarak firmanızın gelirini garantilemiş olursunuz.

Unutmayın ki Seo sayesinde internet siteniz daha iyi kitleye sahip olacak ve ziyaretçi sayınızı arttırmış olacak. Firmanızı zirveye taşımak adına uzman ekibimiz ile birlikte yapacağımız çalışmaları sizler de kısa sürede fark edecek ve birçok alanda yapmış olduğunuz çalışmalarınız için bizleri tercih edeceksiniz.

PAKET ÖZELLİKLERİ

MEGA PAKET

ULTRA PAKET

PLUS PAKET

AVANTAJLI FIYATLARDAN
HEMEN YARARLANIN

DÜŞÜK REKABET
100 TL

ORTA REKABET
200 TL

YÜKSEK REKABET
400 TL

Anahtar Kelime Sayısı

2 adet

3 adet

4 adet

Özgün Makale

5 adet

10 adet

15 adet

Google News Tanıtım Yazısı

5 adet

10 adet

15 adet

Forum Tanıtım

50 adet

75 adet

200 adet

İmleme

50 adet

100 adet

100 adet

Sosyal Medya Çalışması

Minimize

Orta Düzey

Yüksek Düzey

Backlink Analizi ve Temizliği

yok

yok

var