TEKLİF AL

Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı Nedir?

Seo danışmanlığı aslında sitenize özel bir Seo Uzmanı atayarak seo alanında yapılması gerekenleri, eksiklerinizi ve hatalarınızı sizlere sunan bir hizmet olarak nitelendirilebilir.

Seo danışmanlığı kapsamında site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon, backlink analizi, backlink temizliği, rakip analizi, anahtar kelime analizi, sosyal medya analizi gibi birçok dijital faktörde raporlamalar sunarak sizlere rehberlik etmektedir. Bu sayede firmanızın online itibarını ve prestijini daha etkin yöneterek firmanız ile hedef kitleniz arasında etkili bir iletişim aracı oluşturmanız mümkündür.

 

Başlangıç
600.00
Aylık
Orta Düzey
1000.00
Aylık
Profesyonel
2000.00
Aylık
E-Ticaret
3500.00
Aylık
Yükseliş Garantisi
Hedef Kelime Sayısı 2-4 Adet 4-6 Adet 6-10 Adet Sınırlama Yok
Rekabet Düzeyi Düşük Orta Yüksek Agresif
Site İçi SEO Çalışmaları
SEO Uyumlu İçerik Oluşturma Aylık 10 Adet Aylık 20 Adet Aylık 30 Adet
Ürün-İçerik Bazlı Seo
Mobil SEO Çalışması Kısmi Kısmi
Sıra Takip Analiz
Sosyal Medya Çalışmaları
Backlink Çalışmaları
Sektörel Link Çalışmaları
Tanıtım Yazısı Çalışmaları
Basın Bülteni Çalışmaları
Sözlük Sitelerinden Tanıtım
Lokal Seo Çalışması
Online İtibar Yönetimi
Raporlama Aylık 15 Günde Bir 15 Günde Bir Haftalık
Teknik Destek
Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al


Başlangıç Paket - Orta Paket


Başlangıç paketi ile orta paket arasında hiçbir fark yoktur. Fiyat farkını yaratan başlıca unsurlar; hedeflenen kelime sayısı, içerik desteği, ek özelliklerdir.
Başlangıç paketi yeni ve rekabeti düşük sektörler içindir. Tüm paketlerimiz yükseliş garantili olup ilk sayfa hedeflenmektedir.

Profesyonel Paket


Profesyonel paket rekabeti yüksek siteler için hazırlanmıştır. İlk iki paketten farklı olarak bu hizmetimiz de site içi seo çalışmaları ve ürün ve içerik bazlı içerik üretimi ve seo çalışması hizmeti sunulmaktadır. Profesyonel seo paketi ile sektörel bağlantıları ve basın bülteni servisleri sayesinde marka itibarınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Anahtar kelime sayınız ve rekabetli bir sektörde bir web sitesine sahipseniz profesyonel paketi öneriyoruz.

E-ticaret Seo


Bu paket adından da anlaşıldığı üzere E-ticaret siteleri için hazırlanmıştır. Web sitenizi bütünüyle bizlere teslim edersiniz. Sitenizin için ve dış çalışmaları tarafımızdan planlanır ve yapılır.
Anahtar kelime konusunda seçimleri tamamen siz değerleri müşterilerimize bırakıyoruz. Site ve anahtar kelime analizi ardından aranma hacmi yüksek kelimeler veya potansiyel müşteri kazandırabilecek anahtar kelime önerilerinde bulunup alternatif kelimeleri çalışmaya dahil ediyoruz. E-ticaret çalışmalarında minimum çalışma süresi 6 aydır mutlak bir başarı için önerilen hizmet süresidir.
Ayrıntılı bilgi ve diğer detaylar için 0324 336 30 77 - 0553 159 0 159 - 0850 840 95 39 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.