Sart ve Sözleşme

Seobaz.com sitesinde satışı yapılmakta olan Seo Paketlerini alan müşteriler aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılır.

1) Yapılan çalışmada Seobaz, müşterinin ilettiği kelimelerde Google arama motorunda, kelimelerin yükseleceğini taahhüt eder. (PLUS PAKET için geçerlidir.)

2) Yapılan çalışmada müşteri verilen hizmetin işleyişine müdahelede bulunamaz.

3) Alınan hizmet zamanında teslim edilmezse firmamız %100 iade sağlayıp çalışmayı hediye edecektir.

3) Seobaz, fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

4) Müşteri çalışma yapılan süre zarfında sitesinde hiçbir şekilde değişiklik yapmamakla yükümlüdür. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk müşterinin mesuliyetindedir.

     4-A) Title,description gibi alanlar doğrudan Google konumunuza etkendir ve çalışma esnasında değişimi oldukça risk içerir.

  •      4-B) Yazılım, tema, kod değişiklikleri sitenin açılış hızına ve diğer değerlere doğrudan etken olduğundan çalışma sürecinde bu tarz değişiklikler yapılmamalıdır.
  •      4-C) Siteye çalışma boyunca sadece özgün içerikler girilmeli ya da mevcut hali korunmalıdır.

5) Verilen hizmet sonucunda, raporlama işlemi ardından geçen 30 gün sonrasında eğer ki belirtilen hedef kelimelerde yükseliş olmazsa firmamız yapılan ödemenin %70′ ini alıcıya iade eder.

6)Yapılan çalışmalar 6 ay garantimiz altındandır. Herhangi bir sorunda telafi işlemi gerçekleştirilecektir.

  •      5-A) Spam olarak oluşturulan siteler ve kopya içerikli siteler yada antiseo çalışmalarına maruz kalmış siteler iade şartları dışında kalır.
  •      5-B) Yüksek rekabet içeren (film,dizi,oyun,mp3,nakliyat,video indir,film indir,film izle,sohbet,yemek tarifleri vs..) kelimelerde iade garantisi yoktur.
  •      5-C) Spor- Bonus – Bet , sitelerinin kesinlikle iade veya yükseliş garantisi söz konusu değildir.

Seobaz ile Yükseliş Garantili SEO

Seo paketleri aradığınız yeterlilikte değil mi ? Sitenize özel bir çalışmamı yapılmasını istiyorsunuz ? Sitenize bir seo danışmanı atayarak aylık danışmanlık hizmeti ile sitenizi ilk sayfaya taşıyın.