Sart ve Sözleşme

Seobaz.com’da satışı yapılmakta olan tüm hizmetleri alan müşteriler aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılır.

Backlink Paketleri

Backlink, SEO çalışmasının vazgeçilmez bir parçası ve en önemli unsurlarından birisi olmakla birlikte SEO çalışmasının tamamı değildir. Bu sebeple backlink çalışması %100 başarılı sonuçlanmayabilir. Sitenin iç seo durumu, daha önceki link inşası veya birçok unsur bu duruma etkendir. Bu sebeple backlink çalışmalarında yükseliş taahhüt edilemez. 

Backlink paketlerinde tüm sorumluluk alıcıya ait olup, Seobaz paket içeriğinde ki işlemleri eksiksiz şekilde tamamlayacağını ve belirtilen sürede siparişi teslim edeceğini taahhüt eder.

Backlink paketlerinde alının ürünün tüm detayları şeffaf bir şekilde ürün açıklamasında listelenmiştir, bu nedenle yapılan çalışmada müşteri verilen hizmetin işleyişine müdahalede bulunamaz.

Backlink paketleri hizmet açıklamasında belirtilen sürede teslim edilir. Alınan hizmet zamanında teslim edilmezse Seobaz %100 iade sağlayıp çalışmayı hediye edecektir.

Backlink paketleri kapsamında yapılan tüm işlemler 6 ay garantimiz altındandır. Herhangi bir olumsuzlukta eşdeğer şekilde telafi işlemi gerçekleştirilir.

Seobaz, fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

Hizmet politikamıza uymayan yada T.C Anayasasına aykırı hizmet veren yada ürün satışı yapan sitelerin siparişi iptal edilir ve iade işlemi gerçekleştirilir.

SEO DANIŞMANLIK HİZMETİ 

Seo danışmanlık hizmeti kapsamında satılan tüm paketler %100 yükseliş garantilidir.

Yapılan çalışmada Seobaz, müşterinin ilettiği kelimelerde Google arama motorunda, kelimelerin yükseleceğini taahhüt eder.

Seo danışmanlık hizmeti kapsamında yapılan tüm işlemler kalıcıdır. Herhangi bir olumsuzlukta eşdeğer şekilde telafi işlemi gerçekleştirilir.

Seo çalışmalarında gözle görülür net yükseliş , sektör ve rekabet durumuna göre 40-50 günü bulabilmektedir bu sebeple yalnız üç ay ve üzeri sözleşme sağlanan hizmetlerde herhangi bir olumsuzluk yada verilen taahhüt yerine getirilmezse, %70 iade işlemi gerçekleştirilir.

Seobaz hizmet içeriğinde belirtilen tarihlerde müşteriye süreç ve konumlar hakkında bilgilendirme yapmakla yükümlüdür. Bu yükümlülük 30 gün içerisinde iki kez yerine getirilmezse müşteri %100 iade talebinde bulunma hakkında sahiptir.

 

 

 

 

 

Seobaz ile Yükseliş Garantili SEO

Seo paketleri aradığınız yeterlilikte değil mi ? Sitenize özel bir çalışmamı yapılmasını istiyorsunuz ? Sitenize bir seo danışmanı atayarak aylık danışmanlık hizmeti ile sitenizi ilk sayfaya taşıyın.

× Whatsapp ile bize ulaşın.