TEKLİF AL

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmeti kapsamında online mağazanızdaki süreçleri sağlıklı ve profesyonelce yürütebilmeniz için tarafımızdan yürütülen bir hizmetimizdir. Yapacağımız çalışmalar, müşterilerinizin, satışlarınızın, cirolarınızın ve karınızın artması için yapılacak profesyonel çalışmalardır. E-ticaret siteniz yoksa sıfır’dan başlayarak en ufak ayrıntısına varıncaya kadar hiçbir eksiği olmayacak şekilde sizlere yardım etmemiz için bizlerle iletişime geçin. Eğer mevcutta bulunan siteniz ile ilgili olarak da, teknik aksaklıklar, pazarlama çalışmaları ve gerekli düzenlemeler ile ilgili her şey için bizler sizlerin yardımına koşmaktan zevk duyacağız.

E-Ticaret danışmanlığı hizmeti kapsamında tüm projenizi A’dan Z’ye kadar yönetiyor ve size yatırımlarınızla ilgili doğru bir yol haritası çiziyoruz. İsterseniz tüm süreçleri biz yürütüyoruz, isterseniz süreçlerin bir kısmını isterseniz süreç içinde tek bir yönetimi sağlıyoruz. Sıfırdan e-ticaret sitesi kurulumlarında ödeme, kargo, sipariş takibi gibi gerekli tüm modülleri kurup e-ticaret sitenizi teslim ediyor ve yönetim aşamasında size destek veriyoruz.

Projenizin arama motorlarında hedef kitleniz tarafından bulunabilmesi için gerekli (SEO) düzenlemelerini yapıyor, arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Sosyal medya ağlarını kurumsallığınızı yansıtacak şekilde kuruyor ve kullanımı hakkında sizi eğitiyoruz. Eğer isterseniz sosyal ağların yönetimini de sizlerle yaptığımız toplantılar ışığında planlıyor ve yönetiyoruz.

Bayi ağı hizmetimizde ürünlerinizi C2C ve B2B panellerle e-ticaret ortamında satışa sunuyoruz.Sizin için isterseniz bayi ağı kuruyor, tedarik zincirini oluşturuyor ve satış raporlarını size sunuyoruz.

Sektör analizleri, pazar-piyasa analizleri, rakip analizleri, ürün ve kategori hatta marka analizi gibi analizlerle daimi olarak analiz ve raporlarla bilgilendirme çalışmaları danışmanlık hizmeti kapsamında düzenli olarak sağlanacak, gerekli görülen durumlarda tarafımızdan kurumsal eğitimler verilecektir.